Preventie
IT-security begint bij preventie. Hieronder verstaan we het nemen van preventieve maatregelen binnen jouw IT-omgeving. Denk daarbij aan de inzet van MFA (Multi-Factor Authenticatie) en EDR (Endpoint Detection en Response). Cybercriminaliteit anno 2022 vraagt om de nieuwste preventieve maatregelen. Ook jouw organisatie kan slachtoffer worden.
CTS IT is er duidelijk in: de gevaren zijn groot, dus maatregelen zijn nodig. Wanneer daar geen draagvlak voor is, dan is het voor ons onmogelijk een goede samenwerking op te bouwen. Dat is een heldere visie die we binnen CTS IT ‘liefdevolle duidelijkheid’ noemen. We dwingen niemand onze visie op, maar zijn transparant over de consequenties van keuzes.
We houden regelmatig de vinger aan de pols bij onze relaties. CTS IT handelt proactief, waardoor je regelmatig van onze klantcoördinator hoort wat de nieuwste ontwikkelingen in IT-veiligheid zijn én welke maatregelen noodzakelijk zijn.