Support

Ons team

CTS IT is dé partner voor jouw IT werkzaamheden. Wij zijn ervan overtuigd dat IT het kloppend hart blijft en een doorslaggevende rol speelt bij alle vraagstukken van vandaag en morgen. Altijd en overal volledige vrijheid om te werken en te leven. Wij maken met onze veilige IT oplossingen het werken en leven van onze partners en haar medewerkers leuker én succesvoller.

Neem contact met ons op!
Strategisch advies
Rick CTS IT
Rick
Support Engineer
Lees meer
Daan CTS IT
Daan Driessen
Klantcoördinator
d.driessen@cts-it.nl
06-30641453 Lees meer
Fatih CTS IT
Fatih
Support Engineer
Lees meer
Justin CTS IT
Justin
Junior Consultant
Lees meer
Glenn CTS IT
Glenn
Cloud Beheerder
Lees meer
Jurre CTS IT
Jurre
Support Engineer
Lees meer
Dennis CTS IT
Dennis van Maurik
Operationeel Manager
d.van.maurik@cts-it.nl
Lees meer
Silvester CTS IT
Silvester de Smidt
Klantcoördinator
s.de.smidt@cts-it.nl
06-16955669 Lees meer
Vincent Breas Commercieel Manager CTS IT
Vincent Breas
Commercieel Manager
v.breas@cts-it.nl
06-57143991 Lees meer
Terence CTS IT
Terence Jellesma
Cloud beheerder
Lees meer
Sandra CTS IT
Sandra van den Top
Inside Sales Support
s.van.den.top@cts-it.nl
0318-648887 Lees meer
Sander CTS IT
Sander
Beheerder
Lees meer
Algemeen Profiel Foto CTs IT
Ronald
Support Engineer
Algemeen Profiel Foto CTs IT
Robin
Cloud Beheerder
Lees meer
Rick van Harn CTS IT
Rick van Harn
Support Engineer
Meer info over Rick?
Remon CTS IT
Remon Wieberdink
Security Officer
Meer info over Remon?
Peter CTS IT
Peter
Cloud Beheerder
Lees meer
Luc Basie CTS IT
Luc Basie
Solutions Architect
l.basie@cts-it.nl
Lees meer
Jolinde CTS IT
Jolinde
Planner
Lees meer
Joerie CTS IT
Joeri
Cloud Beheerder
Lees meer
Desiree CTS IT
Desiree
Administratief Medewerker Bedrijfsbureau
bedrijfsbureau@cts-it.nl
Lees meer
Arjan v Loon CTS IT
Arjan van Loon
Inside Sales Engineer
a.van.loon@cts-it.nl
0318-742426 Lees meer
Algemeen Profiel Foto CTs IT
Arjan
Project Engineer
Lees meer
Adriana CTS IT
Adriana
Hospitality Medewerker
Lees meer
Hannes De Paauw Algemeen Directeur CTS IT
Hannes de Paauw
Algemeen Directeur
h.de.paauw@cts-it.nl
06-53337823 Lees meer
Reinier v Westerhuis CTS IT
Reinier van Westerhuis
Financieel Directeur
r.van.westerhuis@cts-it.nl
06-23522832 Lees meer
Jarick CTS IT
Jarick
Administratief Medewerker Bedrijfsbureau
Lees meer
Joel CTS IT
Joël
Project Engineer
Lees meer

Zie jij jezelf hier tussen?

CTS IT is altijd op zoek naar IT-toppers. Een diploma is mooi meegenomen, maar wij zijn vooral geïnteresseerd in welke kwaliteiten je meeneemt. Wat kan je al, en wat wil je ontwikkelen? Waar haal je plezier uit? Welke rol wil je vervullen binnen het bedrijf? Wij horen het graag van je.

 

Desiree CTS IT

Samen met Desiree

bedrijfsbureau@cts-it.nl
Vmware CTS-IT-B.V
HPE-CTS-IT-B.V
workspace365-logo
Printix-CTS-IT-B.V
Exlaimer-CTS-IT-B.V
Dmarcian CTS IT