Support
Terug naar blogs
Dit jaar bestaat

CTS IT 35 Jaar

In 1988 werd CTS IT opgericht door Adri Pater, daarna heeft Frans Kennepohl het roer in 2009 overgenomen. Hannes de Paauw is in 2015 eigenaar van CTS IT geworden.

Meer over onze historie
CTS-IT logo
Logo-cts-it-500x500

Trots

Waar wij met z’n allen trots op zijn, is dat CTS IT B.V. in de afgelopen drie en een halve decennia uitgegroeid is tot een bloeiende onderneming. We zijn ontzettend dankbaar voor al onze klanten die al 35 jaar vertrouwen in ons hebben. Ook zijn wij ontzettend blij met de toewijding van onze medewerkers – zonder wie –  we niet zouden zijn waar wij vandaag staan.

35 jarig jubileum logo CTS IT

Jubileum logo

Om dit jubileum te vieren hebben wij vanochtend een moment genomen om samen met de dochter (Krista Bloem-Pater) en kleindochter van Adri Pater ons jubileumlogo te onthullen. Daarna hebben wij met z’n allen heerlijk mogen genieten van het ontbijt dat mede mogelijk werd gemaakt door Torv in Veenendaal.

Team CTS IT

Groei

We blijven ons natuurlijk inzetten voor verdere groei en innovatie en we kijken ernaar uit om de komende jaren samen te werken aan een glanzende toekomst.

17 april 2026

Meer soevereiniteit betekent niet per definitie minder modernisering

Digitale soevereiniteit vraagt om regie, niet om afscheid van de cloud. Lees hoe mkb grip houdt met Microsoft 365, hybride keuzes en Azure Local.

06 maart 2026

Waarom onze Microsoft-designations ertoe doen

Wat betekenen de Microsoft Solutions Partner-designations voor Modern Work en Security? Ontdek hoe CTS IT organisaties helpt met een sterke Microsoft 365-basis.

27 november 2025

CTS IT heeft ISO 27001 en NEN 7510 opnieuw verlengd!

Bij CTS IT doen we wat we beloven: informatiebeveiliging staat centraal. We zijn opnieuw gecertificeerd voor ISO 27001 en NEN 7510. Dit bewijst dat jouw data bij ons veilig is, volgens de hoogste internationale én Nederlandse normen. Veiligheid is voor ons geen project, maar een continu proces.

17 oktober 2025

CTS IT wint PAX8 Award Agent off Change

Vol trots staat de Award bij ons op kantoor, dankbaar voor deze waardering van uit Pax8.

Beschermen tegen token phishing
22 april 2025

Strategische veiligheid in een tijdperk zonder grenzen

We leven niet in een tijdperk van verandering, maar in een verandering van tijdperk. Digitale dreigingen maken die uitspraak actueler dan ooit. Wat we meemaken is geen tijdelijke trend, maar een fundamentele verschuiving in hoe we omgaan met technologie, informatie en veiligheid.
Cyberaanvallen zijn steeds vaker onderdeel van geopolitieke strategieën. Ze worden ingezet om productie stil te leggen, publieke opinie te beïnvloeden en maatschappelijke onrust te veroorzaken. Het zijn geen losstaande incidenten meer, maar doelgerichte acties met grote impact.
Ook jouw organisatie is geen toeschouwer. Misschien ben je geen direct doelwit, maar je beweegt dagelijks in een digitale wereld die onder druk staat. Vooruitkijken, beschermen en bewust handelen is cruciaal geworden.

16 december 2024

CTS IT op Microsoft Ignite 2024

Van 19 tot 22 november vond Microsoft Ignite 2024 plaats in Chicago. CTS IT was erbij om de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van AI, cloudtechnologie en beveiliging te ontdekken. Dit evenement, geleid door Microsoft-CEO Satya Nadella, gaf een inspirerende kijk op hoe technologie de toekomst van bedrijven vormgeeft. Hier delen we de belangrijkste hoogtepunten en wat deze betekenen voor onze klanten en partners.

28 februari 2024

Toekomstperspectief voor het MKB

In de snel veranderende IT-markt wordt het gaspedaal in 2024 nog harder ingetrapt. IT architectuur is een “must have” voor elke organisatie die vooruit wil.

Het Jubileumlogo van CTS IT
10 januari 2023

CTS bestaat 35 jaar

In 1988 werd CTS IT opgericht door Adri Pater, daarna heeft Frans Kennepohl het roer in 2009 overgenomen. Hannes de Paauw is in 2015 eigenaar van CTS IT geworden.

Waarom CTS-IT

  • #01
    Advies
  • #02
    In control
  • #03
    Digitale transformatie